Uzyskaj spektakularne efekty dzięki nowoczesnym farbom
Budowa i remont

Uzyskaj spektakularne efekty dzięki nowoczesnym farbom

Polski producent farb i lakierów, oferuje klientom całkiem nowe oblicze farb budowlanych, drukarskich i przemysłowych. Od standardowych produktów różnią się efektami optycznymi, jakie zapewniają, po pomalowaniu danej powierzchni. Mienią się, metalizują, fosforyzują, świecą, zmieniają odcień itp., stając się niejednokrotnie farbami do zadań specjalnych.

W szerokim asortymencie firmy znaleźć też można wachlarz farb strukturalnych, tablicowych, a nawet zapachowych, dzięki którym możemy uzyskać niecodzienne i intrygujące rezultaty w aranżacjach wnętrz w swoim domu.

Producentem farb o specjalnych właściwościach

Dla osób poszukujących specjalistycznych farb o niezwykłych właściwościach, właściwym adresem jest producent farb i lakierów. Oferuje bardzo szerokie spektrum produktów, zarówno do użytku przemysłowego, budowlanego, jak i poligraficznego.

Każda z farb, które udostępnia producent farb, charakteryzuje się wyjątkowymi atrybutami. W wielu przypadkach są to farby zmieniające swój wygląd pod wpływem pewnych czynników na nie oddziałujących, ale jest tutaj też sporo miejsca dla farb o wypukłej strukturze i farb wyposażonych w praktyczne własności. Farba tablicowa, po której można pisać, farba magnetyczna, na której można przyczepiać różne rzeczy za pomocą magnesów, a nawet farba przewodząca prąd, umożliwiająca stworzenie połączenia elektrycznego.

Produkt ściśle dopasowany do potrzeb klienta

Co warto podkreślić, producent farb, obok bogatej gamy gotowych produktów, oferuje także tworzenie produktów na zamówienie, indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta. Możemy perfekcyjnie dobrać odcień farby, wybrać typ podłoża, technologię tworzenia, rodzaj uszlachetnienia, itp. Zaawansowana produkcja farb jest możliwa dzięki doskonale wyposażonej mieszalni i profesjonalnemu zespołowi pracowników.