Jakie okna do domu z użytkowym poddaszem?
Budowa i remont

Jakie okna do domu z użytkowym poddaszem?

Domy jednorodzinne z użytkowym poddaszem cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Pomieszczenia na poddaszu użytkowym muszą oczywiście być oświetlone przez naturalne światło. Najprościej można to zrobić montując specjalnie zaprojektowane okna dachowe.

Jakie okna dostępne są w sprzedaży?

Okna dachowe cieszą się dużą popularnością. W efekcie okna dachowe dostępne są w bardzo różnych rodzajach. Ponadto okna na poddasze produkowane są przez wielu producentów. Do tych, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami zalicza się okna dachowe Velux. Okna produkowane przez tę firmę są cenione przez klientów w bardzo wielu krajach.

Okna dachowe Velux dostępne są w różnych klasach, a to znaczy, że spełniają one wymagania i oczekiwania bardzo różnych grup klientów. Okna dachowe Velux dostępne są z dolnym i górnym sposobem otwierania. Klienci cenią też to, że ten producent okien dachowych ma w ofercie okna na poddasze, które są bardzo energooszczędne.

Rodzaje okien dachowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów, producent okien dachowych ma w swojej ofercie różnorodne rodzaje okien. Klienci mogą kupić okna na poddasze obrotowe. Producent ma w ofercie także okna uchylno-obrotowe.

W zależności od budżetu, który inwestor jest w stanie przeznaczyć na okno dachowe, może wybrać model z licznymi dodatkowymi funkcjami lub bez. Każde okno dachowe można doposażyć w rolety zewnętrzne zwiększając w ten sposób jego funkcjonalność. Okno może być drewniane lub drewniano-poliuretanowe.