Wprowadzamy do domu porcję innowacji dzięki spektakularnym farbom
Budowa i remont

Wprowadzamy do domu porcję innowacji dzięki spektakularnym farbom

Jeśli zamierzamy wprowadzić do naszego domu odrobinę nowości, świeżości i wizualnej odnowy, warto zerknąć, co oferuje nasz rodzimy, polski producent farb i lakierów.

W asortymencie znajdziemy wiele nietypowych rozwiązań na gruncie produktów do wykańczania i dekorowania wnętrz, w tym farby metaliczne, neonowe lub zmieniające kolor w zależności od panujących warunków świetlnych lub cieplnych. W bogatej palecie produktowej znajdzie się także coś dla osób ceniących praktyczne rozwiązania.

Niecodzienna paleta farb, wiele atrakcyjnych rozwiązań

Producent farb oferuje niezwykle wszechstronne spektrum produktów, wśród których prym wiodą farby zapewniające nietuzinkowe efekty wizualne.

Jest tutaj też cały szereg farb wyposażonych w przydatne w codziennym życiu właściwości, takich jak: farba magnetyczna, pozwalająca na przymocowywanie magnesami wybranych przedmiotów, farba tablicowa, pozwalająca na pisanie po niej czy farba przewodząca prąd, dzięki której zamiast instalować przewody w ścianie, „namalujemy” połączenie elektryczne na ścianie.

Zjawiskowe efekty dzięki farbom

Produkcja farb to zaawansowany technologicznie proces, którego rezultatem jest cała seria niebanalnych, atrakcyjnych wizualnie i dających dużą przestrzeń w kreowaniu oryginalnych wnętrz farb. Czym charakteryzują się farby? Większość z nich zbudowana jest tak, aby wykorzystując zjawiska fizyko-chemiczne, reagować na dane bodźce (światło, temperaturę, dotyk) i zmieniać się pod ich wpływem.

Dostępne są na przykład farby zmieniające barwę pod wpływem słońca (dzięki takiej farbie elewacja naszego domu może być codziennie inna!). Są też farby reagujące na światło UV (wystarczy włączyć lampę UV, aby farba „pokazała” nam spektakularne efekty wizualne). Nie brakuje też farb świecących nocą i zmieniających kolor w zależności od kąta patrzenia. To tylko niektóre spośród licznych oferowanych rozwiązań.