Farby dla wymagających osób
Budowa i remont

Farby dla wymagających osób

Farby to produkty, które wykorzystywane są w bardzo wielu różnych branżach. Producent farb oferuje farby o różnym przeznaczeniu.

Do kogo swoją ofertę kieruje producent?

Producent farb swoją ofertę kieruje do firm z branży budowlanej i poligraficznej. Z oferty, którą przygotował producent farb może skorzystać także przemysł. Polski producent farb oferuje produkty wyróżniające się bardzo wysoką jakością. Polski producent farb dysponuje własnym laboratorium, dlatego może oferować coraz bardziej doskonałe produkty.

Polski producent farb korzysta przy tym z własnych, innowacyjnych receptur. Co ważne, produkcja farb to tylko część asortymentu. W ofercie znajdują się także lakiery. Co więcej, producent farb i lakierów dysponuje także własną, innowacyjną mieszalnią farb.

Jakie farby mogą kupić klienci?

Specjalnością firmy jest produkcja farb specjalnych. Producent farb i lakierów ma w swoim asortymencie farby drukarskie, budowlane i dla przemysłu. W ofercie, którą przygotował producent klienci znajdą między innymi farby fluorescencyjne i metaliczne.

Klienci mogą zakupić także farby luminescencyjne, które emitują kolory dopiero wtedy, gdy zostaną poddane działaniu światła UV. Produkcja farb obejmuje także farby magnetyczne, metaliczne i chromatyczne. Te ostatnie zmieniają kolor pod wpływem temperatury i innych czynników zewnętrznych. W ofercie dostępny jest również szeroki wybór lakierów specjalnych. Są wśród nich między innymi lakiery perłowe, zapachowe i interferencyjne.