Gdzie kupić produkty przeciwżylakowe i temblaki?
Zdrowie

Gdzie kupić produkty przeciwżylakowe i temblaki?

W leczeniu bardzo wielu schorzeń wykorzystuje się temblaki. Z kolei produkty przeciwżylakowe wykorzystywane są w profilaktyce i leczeniu żylaków. Gdzie można je kupić?

Dla kogo przeznaczone są produkty przeciwżylakowe?

Produkty przeciwżylakowe to obecnie bardzo popularna kategoria profilaktycznych i leczniczych wyrobów medycznych. Zalicza się do nich między innymi pończochy uciskowe.

Pończochy uciskowe to pończochy, które mogą być noszone przez kobiety i  mężczyzn. Pończochy uciskowe dla mężczyzn dostępne są w kolorze czarnym. W profilaktyce żylaków sprawdzają się również rajstopy uciskowe. Podobnie, jak pończochy, także rajstopy uciskowe mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Rajstopy uciskowe dostępne są w różnych kolorach. Można je kupić w 1 lub 2 klasie kompresji.

Wśród rajstop uciskowych są też modele specjalnie przeznaczone dla kobiet w ciąży. W wersji damskiej i męskiej dostępne są także podkolanówki uciskowe. Wszystkie produkty przeciwżylakowe, a więc także podkolanówki uciskowe są dostępne w internetowym sklepie medycznym.

Jakie temblaki można kupić?

Wspomniany sklep medyczny oferuje nie tylko podkolanówki uciskowe i inne produkty przeciwżylakowe. W jego bogatym asortymencie dostępne są także temblaki.

Temblaki, które oferuje sklep wykonane są z bardzo różnych materiałów. Najbardziej popularne są temblaki wykonane z tkaniny poliamidowej. Dostępne są też temblaki z siatki. Temblaki dostępne są w wersji dla dorosłych i dla dzieci. Zalicza się je do uniwersalnego sprzętu rehabilitacyjnego odpowiednie zarówno na prawą, jak i lewą rękę.