Agroturystyka z alpakami
Usługi

Agroturystyka z alpakami

Szukasz ciekawej oferty na wakacje, która zainteresuje również dzieci? Pomysłów jest bardzo dużo, a jednym z nich mogą być alpaki Mazury. To doskonałe połączenie odpoczynku w otoczeniu pięknych jezior z niecodzienna atrakcją, która na pewno przyciągnie uwagę najmłodszych.

Wakacje z alpakami

Mazury należą do ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. I nic dziwnego, bo rzeczywiście jest tam pięknie. Pomysłem na urozmaicenie urlopu, szczególnie jeśli wyjeżdżamy z dziećmi, jest obcowanie z alpakami. To niezwykle spokojne i przyjazne, a zarazem ciekawe zwierzęta.

Miejsca gdzie możemy je zobaczyć znajdziemy wpisując w wyszukiwarce frazę: alpaki Mazury. Wygodnym wyborem może być agroturystyka z alpakami, gdzie oprócz tej niezwykłej atrakcji od razu możemy zarezerwować nocleg.

Agroturystyka z alpakami

Jeśli szukasz dobrego miejsca na urlop z rodziną, Gościniec Bocianowo w Węgorzewie sprawdzi się doskonale. To gospodarstwo agroturystyczne z alpakami, gdzie do woli można obcować z tymi sympatycznymi zwierzętami. Goście pensjonatu przez cały dzień mają wolny dostęp do alpak, bez płotów i ogrodzeń. Maluchy mogą wziąć udział w karmieniu zwierzaków, a nawet wybrać się z nimi na spacer. Ale wczasy z alpakami to nie jedyna atrakcja tego miejsca.

W okolicy znajdziemy wiele innych atrakcji, takich jak żeglowanie i inne sporty wodne, wyprawy rowerowe, jazda konna, obserwacja dzikiej przyrody czy wycieczki po okolicy. Tutaj nie sposób się nudzić. Alpaki na Mazurach to świetny wybór!