Okna odpowiednie dla domów z poddaszem użytkowym
Budowa i remont

Okna odpowiednie dla domów z poddaszem użytkowym

Pomieszczenia znajdujące się na użytkowym poddaszu muszą być doświetlone. Najlepszym i najbardziej prostym rozwiązaniem są okna dachowe. Na rynku dostępne są okna dachowe od bardzo różnych producentów. Z doskonałej jakości słyną okna dachowe Velux.

Jakie cechy posiadają okna dachowe?

Velux to producent okien dachowych, który cieszy się uznaniem bardzo wielu klientów. Okna dachowe Velux są chętnie kupowane zarówno w Polsce, jak i w bardzo wielu europejskich krajach. Okna dachowe Velux nie bez powodu cieszą się uznaniem. Producent wykorzystuje bowiem wyłącznie najlepszej jakości materiały. Jest to gwarancja, że okna dachowe firmy Velux będą mogły być eksploatowane przez wiele lat.

Marka Velux ma w ofercie okna dachowe w różnych rodzajach i cenach. Producent okien dachowych zadbał więc o to, aby jego okna dachowe dostępne były nie tylko dla najbardziej zamożnych klientów.

Okna dachowe: jakie rodzaje wybrać?

Najbardziej popularne jest okno dachowe obrotowe. Jest to jednak tylko jedna z propozycji producenta. Dzisiaj można kupić także okno dachowe uchylno-obrotowe, kolankowe i balkonowe. Może być wykonane z bardzo różnych materiałów. Wyjątkowymi walorami estetycznymi wyróżniać się będą okna na poddasze drewniane.

Wbrew pozorom drewniane okna na poddasze są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. W sprzedaży dostępne są także okna drewniano-poliuretanowe. Są one pokryte powłoką poliuretanową, która doskonale zabezpiecza je przed działaniem wody.