Samochody dostawcze Iveco - podstawowe zalety
Motoryzacja

Samochody dostawcze Iveco – podstawowe zalety

Niemal każdy właściciel firmy poszukuje sposobów na szybki, sprawny i bezproblemowy transport. W tym przypadku jedną z głównych ról pełni odpowiedni samochód, który powinien spełniać wszystkie stawiane przed nim wymagania. Takim autem jest Iveco Daily kontener, który jest jednym z najbardziej wszechstronnych aut dostawczych. Dlatego też jest wybierany przez bardzo wiele osób. Jakimi zaletami charakteryzuje się to auto?

Mniejsze zużycie paliwa

Jedną z podstawowych zalet kontenera Iveco Daily – i to bez względu na to, czy jest to Iveco Eurocargo 12t, Iveco izoterma czy też bus Iveco Daily – jest zdecydowanie mniejsze zużycie paliwa w stosunku do poprzedników. W kontenerach Iveco Daily zużycie paliwa jest nawet o 10% mniejsze. Ma to swoje przełożenie nie tylko na wydajność auta, ale też ograniczenie emisji dwutlenku węgla (co jest rozwiązaniem zdecydowanie proekologicznym). 

Bezpieczeństwo i kontrola ładunku

Inną ważną zaletą kontenerów Iveco Daily jest duże bezpieczeństwo transportowanego ładunku, co wynika ze szczególnych zabezpieczeń. Ten typ samochodu posiada rząd uchwytów, którego głównym zadaniem jest blokowanie ładunku. Co ważne – w aucie można zainstalować dodatkowe drążki na takich wysokościach, które odpowiadają użytkownikom auta oraz uchwyty w podłodze, które dodatkowo zabezpieczają ładunek. Natomiast stała łączność z aplikacją lub siecią zapewniają stały monitoring pojazdu i kontrolę ładunku, a w razie problemów – szybką pomoc serwisantów.

Oprócz wymienionych wyżej zalet kontener Iveco Daily charakteryzuje się zaawansowana automatyzacją i wyposażeniem w najnowocześniejsze technologie. To wszystko gwarantuje komfortowy, bezpieczny i przede wszystkim efektywny transport. Z kontenerem Iveco Daily każdy biznes będzie udany.