Przeniesienie numeru jeszcze nigdy nie było takie proste
Dla firm

Przeniesienie numeru jeszcze nigdy nie było takie proste

Jeżeli prowadzisz firmę i jesteś zainteresowany przeniesieniem numeru telefonu do konkurencji, koniecznie sprawdź usługi telekomunikacyjne dla firm, jakie oferuje firma Orange. Przenosząc numer do wybranej firmy telekomunikacyjnej, zyskujesz niższy abonament, a także abonament za 0 zł na kilka miesięcy.

Formalności związane z przeniesieniem numeru są wyjątkowo proste, a co najważniejsze załatwione przez firmę telekomunikacyjną. Wystarczy zadzwonić do centrali firmy, gdzie konsultant poinformuje cię o szczegółach oferty oraz pomoże przenieść numer do nowej firmy telekomunikacyjnej, z wieloma korzyściami i upustami finansowymi.

Jak przenieść numer do Orange?

Jeżeli zastanawiasz się, jak w łatwy i szybki sposób możesz przenieść numer do Orange, koniecznie skontaktuj się z konsultantem Orange, który przeprowadzi cię przez cały proces przeniesienia numeru. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy interesują cię usługi telekomunikacyjne dla biznesu, firma Orange służy pomocą. Już po twoim telefonie zajmiemy się szczegółowo i skrupulatnie twoim zleceniem, przygotujemy ofertę podyktowaną twoimi potrzebami, wraz z korzystnym rabatem na abonament oraz wyjątkowo atrakcyjnym pakietem promocyjnym.

Wybierz najlepszego partnera biznesowego

Zaufało nam już wielu klientów, ponieważ oferujemy tylko najlepsze rozwiązania ICT, dysponujemy wyjątkowo nowoczesną ofertą dla biznesu dając klientowi dostęp do jednego numeru telefonu oraz centrali telefonicznej, a także do internetu i innych usług telekomunikacyjnych. Jako partner Orange sprawdzamy się na rynku już od wielu lat, czego dowodem jest ogromna baza klientów, którzy nam zaufali. Sprawdź ofertę Orange i skontaktuj się z naszym doradcą biznesowym.