Fakty i mity dotyczące botoksu
Uroda

Fakty i mity dotyczące botoksu

Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się zmarszczek z górnej części twarzy, powinieneś zainteresować się mało inwazyjnym zabiegiem przeciwstarzeniowym, jakim jest botoks Kraków. Odkąd medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością, także botox Kraków zyskuje na popularności i zdobywa swoich nowych zwolenników. Mimo że nadal niewiele osób zna dokładnie pojęcie i zastosowanie botoksu, ten zabieg w medycynie estetycznej ma już ponad 20 lat. Zastanówmy się, dlaczego botoks nadal jest tak mało znany i posiada swoich przeciwników.

Czy po botoksie twarz wygląda nienaturalnie?

Wiele osób twierdzi, Że po zastosowaniu zabiegu jakim jest botoks Kraków, skóra twarzy wygląda nienaturalnie, a co najważniejsze jest to niezdrowe dla człowieka. Jest oczywiście mit, najczęściej powtarzany przez ludzi, którzy o tego rodzaju zabiegach medycyny estetycznej niewiele wiedzą.

Toksyna botulinowa Kraków wstrzykiwana w górne części twarzy, powoduje delikatne rozluźnienie mięśni, a nie jak niektórzy twierdzą spięcie czy efekt maski. Prawidłowo wykonany zabieg botoksu daje twarzy rozluźnienie, dzięki czemu wyglądamy na promienną i wypoczętą. Zabieg botoksu w Krakowie niweluje zmarszczki wokół oczu i czoła.

Czy zabieg botoksu w Krakowie jest bezpieczny?

Kolejnym mitem jaki jest rozpowszechniany w społeczeństwie, jest stwierdzenie że botoks Kraków to zabieg niebezpieczny i wpływający niekorzystnie na ciało człowieka. Jak już wspomnieliśmy, botoks wykonywany jest w medycynie estetycznej od ponad 20 lat, co zalicza go do jak najbardziej bezpiecznego zabiegu estetycznego. Dlatego warto rozwijać mit, że baby botoks Kraków jest niebezpieczne dla skóry, udając się przy najbliższej okazji do gabinetu kosmetycznego na wspomniany wyżej zabieg.