Używamy cookies!

Akceptuję

(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Szczegóły

Regulamin

 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu Nasipupile.pl oraz prawa i obowiązki osób korzystających z serwisu.
 2. Celem serwisu Nasipupile.pl jest gromadzenie i popularyzowanie zdjęć zwierząt domowych.
 3. Zamieszczenie materiałów na stronie Nasipupile.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. Użytkownik publikuje na stronach Nasipupile.pl wszelkie treści, komentarze, zdjęcia, opinie, inne materiały oraz odnośniki wyłącznie na własną odpowiedzialność. Twórcy serwisu Nasipupile.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników informacje i materiały.
 4. Niedopuszczalne jest podejmowanie na stronach Nasipupile.pl działań sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady Netykiety, w tym w szczególności niedopuszczalne jest:
  1. umieszczanie przez użytkowników na stronach Nasipupile.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, jak również treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe, obrażające uczucia osób trzecich i naruszających zasady Netykiety, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie treści,
  2. umieszczanie przez użytkowników na stronach Nasipupile.pl materiałów tekstowych, graficznych czy dźwiękowych naruszających prawem chronione dobra osób trzecich, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie materiały,
  3. kopiowanie materiałów zamieszczanych przez inne osoby korzystające z serwisu, jak również zamieszczanie w serwisie materiałów nie będących własnością osób z niego korzystających.
 5. Twórcy serwisu Nasipupile.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania zamieszczonych przez użytkowników treści, a także w uzasadnionych przypadkach usunięcia użytkownika z serwisu, w szczególności w przypadku naruszania zapisów pkt. 4 niniejszego regulaminu.
 6. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu, należy się w nim zarejestrować.
 7. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna i bezpłatna.
 8. Podczas rejestracji należy podać adres e-mail, hasło oraz nick.
 9. Adres e-mail oraz hasło użytkownika są informacjami niejawnymi i nie będą widoczne dla innych osób korzystających z serwisu. Do identyfikacji użytkownika w serwisie służy jego nick, widoczny dla innych osób korzystających z serwisu.
 10. Rejestrując się w serwisie, użytkownik akceptuje niniejszy regulamin i wyraża zgodę na otrzymywanie treści marketingowych oraz informacji dotyczących serwisu, w tym między innymi informacji o nowych ogłoszeniach, wpisach i komentarzach. Użytkownik ma możliwość usunięcia swoich danych z bazy. Aby tego dokonać należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w stopce strony.
 11. Twórcy serwisu Nasipupile.pl dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzielenia pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Twórcy serwisu Nasipupile.pl nie ponoszą odpowiedzialności za bezawaryjność serwerów portalu i ich dostępności przez całą dobę, nie gwarantują także możliwości połączenia i zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania stron serwisu Nasipupile.pl ze względów technicznych.
 12. Twórcy serwisu Nasipupile.pl zastrzegają sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 13. Kopiowanie całości lub części materiałów opublikowanych w serwisie Nasipupile.pl bez zgody właścicieli jest zabronione.
 14. Niezastosowanie się do regulaminu skutkować będzie natychmiastowym usunięciem wpisu oraz zablokowaniem możliwości dodawania wpisów przez danego użytkownika, a w uzasadnionych przypadkach usunięciem użytkownika z serwisu.
 15. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 1 czerwca 2013 roku.